Jdi na obsah Jdi na menu

Jarní pohár - Dostihová licence

11. 4. 2009

Nemůžu se dočkat střapečku a vstávám v pět......panička není vůbec nadšená, budík má na sedmou. Doma nastává správný mumraj......hurááá balíme, někam se vyráží. Aha dečky, to vypadá na Kolín. Panička mi hlásí na licenci a přihlašuje Ezíka s tetou Léňou na závod. Po domluvě mi sparing partnera dělá Hanífek. První sólo běh zvládám na jedničku, při druhém společném běhu se mi ztratil sparing, ale já natěšená a vidina střapečku běžím sama.......a jejda v cílové rovince běží přímo proti zmatený Hanífek.......z věže hlásí pozor,Obrazek tohle může být nebezpečné, snad se nic nestane. Já se vyhýbám a Hanífek se obrací a běží taky za střapečkem, ale než doběhla jeho panička Hanífek se rozhodl dráhu prozkoumat. Naštěstí byla vyhlášená přestávka, tak se žádná pokuta nekonala a moje panička s napětím čekala, zda mi běh uznaj. Druhým společným během s Hanífkem splňuji Dostihovou licenci.........mám radost a moje panička taky, pochvalou jako vždy nešetří. Vždyť jsem napoprvé zaběhla časy 38:90 a 38:37 na dráze 480m. Jsem utahaná, ale šťastná. Ještě počkat na Ezíka - vyhlášení vítězů Jarní pohár 1. místo. Loučíme se a jedeme domů. Gratuluji Ezíkovi a moc děkuji Hanífkovi i jeho paničce za sparinga, byl statečnej.....bez něj bych licenci neměla.